You are currently viewing MebloRent na budowie apartamentów Rytm na Kabatach

MebloRent na budowie apartamentów Rytm na Kabatach

Początkiem czerwca mieliśmy przyjemność zrealizować kolejne zlecenie wynajmu. Realizacja miała miejsce na placu budowy apartamentów Rytm na warszawskich Kabatach.

Największy polski deweloper – Echo Investment zdecydował się na wynajem: stołów / biurek, regałów biurowych zamkniętych, krzeseł tapicerowanych i wieszaków.

Osiedle Rytm budowane jest w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Jednym z wyróżniających się udogodnień jest zastosowanie systemu Echo Smart umożliwiającego zarządzanie inteligentnym mieszkaniem za pomocą komend głosowych lub zdalnie poprzez aplikację w smartfonie. Innym udogodnieniem będzie Echo Life Services zapewniający mobilny dostęp do części wspólnych, punkt odbioru paczek, stację ładowania pojazdów elektrycznych, strefy rekreacyjne i rowerownie. Lokalizacja inwestycji uważana jest za jedną z najbardziej korzystnych w Warszawie – pozwala na wygodne przemieszczanie się metrem (odległość od stacji to 2 minuty pieszo), jak i korzystanie z wielu punktów handlowo – usługowych, parków i terenów rekreacyjnych.

Dziękujemy deweloperowi Echo Investment za skorzystanie z naszych usług i zachęcamy do współpracy przy kolejnych realizacjach!

Zdjęcia z realizacji: