Wypożyczalnia mebli biurowych

Meble biurowe

Funkcjonalne i ergonomiczne meble biurowe pozwalają na zorganizowanie komfortowych miejsc pracy sprzyjających sprawnemu wykonywaniu zawodowych obowiązków. Ważne, aby meble do firmy były nie tylko trwałe i solidne, ale jednocześnie estetycznie się prezentowały. Spójna stylistyka, wpisująca się w aktualne trendy i aranżację biurowych wnętrz, pozwala stworzyć wygodne przestrzenie, które staną się jednocześnie wizytówką firmy. MebloRent to dostawca mebli, który oferuje wynajem oraz sprzedaż wyposażenia biurowego. W naszej ofercie znajdziesz meble biurowe online dopasowane do różnych pomieszczeń, gustów i potrzeb. Specjalizujemy się w obsłudze klientów korzystających z tymczasowych pomieszczeń biurowych i socjalnych. Najczęściej wyposażamy kontenerowe (modułowe) biura organizowane na placach budowy, przy magazynach czy w biznesach działających głównie sezonowo. Sprawdź dostępne elementy oraz zestawy mebli i wspólnie z nami stwórz kompleksową aranżację swojego biura.

Wynajem mebli biurowych

TRANSPORT

Wynajem mebli biurowych Kraków

MONTAŻ

Wynajem mebli biurowych Kraków

SERWIS

MEBLE BIUROWE

Nasze meble biurowe charakteryzuje spójność kolorystyczna oraz wysokie parametry wytrzymałościowe. Pozwala to na zagospodarowanie każdej przestrzeni biurowej w sposób estetyczny i praktyczny. Przedstawiamy również propozycje zestawów meblowych dla pomieszczeń typu Open Space, indywidualnych pomieszczeń biurowych czy salek konferencyjnych.

Stół z regulacja wysokość
BIURKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI XENO
KONTENER PODBIURKOWY
Fotel obrotowy
FOTEL OBROTOWY HIT
FOTEL REGULOWANY MANAGER
KRZESŁO OBROTOWE BRAVO
Wypożyczalnia mebli biurowych
KRZESŁO KONFERENCYJNE
Krzesło plastikowe do biura
KRZESŁO PLASTIKOWE
Wypożyczalnia mebli biurowych
REGAŁ BIUROWY PÓŁOTWARTY
Wypożyczalnia mebli biurowych
REGAŁ BIUROWY OTWARY
Wypożyczalnia mebli biurowych
REGAŁ BIUROWY ZAMKNIĘTY
Wypożyczalnia mebli biurowych
SZAFA UBRANIOWA MR2
Wypożyczalnia mebli biurowych
SZAFA UBRANIOWA MR1
Wypożyczalnia mebli biurowych
SZAFA AKTOWA METALOWA

DODATKI

Idealnym uzupełnieniem wszystkich propozycji zestawów meblowych jest dodatkowe wyposażenie, które znajdą Państwo w ofercie firmy MebloRent.
Są to: kosz biurowy, wieszak oraz ławki  będące praktycznym dodatkiem w biurach i pomieszczeniach socjalnych.

Meble biurowe online – co znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy pojedyncze meble biurowe i gotowe zestawy, które pozwolą na stworzenie funkcjonalnej zabudowy w pomieszczeniach pracowniczych. Różne kształty i wymiary sprawiają, że bez problemu dopasujemy meble biurowe zarówno do przestronnej sali konferencyjnej, jak i niewielkiego gabinetu. Posiadamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Katowicach/Krakowie, ale klienci mogą zamówić u nas meble biurowe online, które dostarczymy prosto do ich firmy (obsługujemy zamówienia na terenie całej Polski). Nasze wyposażenie biurowe łączy nowoczesny design z solidnością sprawdzonych rozwiązań. Dostępne meble są wytrzymałe i mobilne, dlatego świetnie sprawdzają się do wielokrotnego składania i rozkładania.

W stałej ofercie posiadamy meble do firmy na sprzedaż i wynajem. Polecamy m.in.:

  • biurka i stoły pracownicze,
  • tapicerowane przegrody biurkowe,
  • krzesła pracownicze i gabinetowe,
  • krzesła konferencyjne,
  • kontenery z szufladami,
  • szafy aktowe i biurowe,
  • regały.

Wyposażenie biura – meble do firmy od MebloRent. Dlaczego właśnie my?

Wystarczy, że zapoznasz się z meblami i gotowymi zestawami dostępnymi w naszej ofercie, skontaktujesz się z przedstawicielem firmy i wskażesz nam, czego potrzebujesz. Wspólnie dobierzemy kompleksowe wyposażenie biura dopasowane do wielkości i charakteru posiadanych pomieszczeń, codziennej specyfiki pracy oraz stylu najlepiej dopasowanego do wizerunku Twojej marki. Ocenimy, jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń i zaprojektujemy jej aranżację. Następnie dostarczymy meble do firmy, zajmiemy się ich montażem i ustawieniem.

Nasi klienci mogą zdecydować się na zakup lub wynajem wybranych mebli biurowych. Najem idealnie sprawdza się do organizacji tymczasowego biura mobilnego. W jego przypadku, zapewniamy serwis oraz demontaż i odbiór całego dostarczonego wyposażenia. Ceny za wynajem mebli do firmy ustalamy indywidualnie – na podstawie wielkości zamówienia i długości trwania umowy.

Poznaj naszą aktualną ofertę mebli i wspólnie z nami zorganizuj funkcjonalną przestrzeń do pracy.