ZAUFALI NAM

logo porr

Wyposażenie biura budowy i hoteli pracowniczych

"Usługa została wykonana należycie i terminowo, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończona. Prace zostały wykonane rzetelnie i fachowo, zgodnie z warunkami umowy."

Jacek Klepczarek

PORR S.A.
Budowa drogi S3 Legnica (A4) - Lubawka

meblorent-referencje

Tymczasowe wyposażenie biura

"Chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez firmę MebloRent Sp. z o.o.. Ponadto podkreślam, że współpraca z firmą układała się bardzo dobrze. Producent wywiązał się z umowy terminowo, obsługa była miła i kompetentna. Polecam firmę MebloRent Sp. z o.o. jako rzetelną firmę."

Konrad Stępniewski

II sekretarz, Kierownik Referatu Administracyjno - Finansowego

Tymczasowe wyposażenie biura

"Meblorent za pośrednictwem Pana Michała sprostał wymaganiom stawianym przez naszą organizację, podchodząc do naszych potrzeb indywidualnie. Dzięki zrozumieniu nie tylko naszych potrzeb, ale też ograniczeń współpraca jest możliwa. Dobry kontakt, szybkie działanie i reagowanie na problemy powodują, że w razie potrzeb będziemy wiedzieli gdzie się udać, aby zostały spełnione wszystkie nasze wymagania i czasowe i jakościowe."

Bartosz Okła

LPP S.A.

logo amc

Tymczasowe wyposażenie biura

"Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Firma godna polecenia, wysoki standard produktów, fachowa i kompleksowa obsługa."

Natalia Okoń

Inżynier Budowy
AMConstruction

Wyposażenie biura budowy

"Firma MebloRent cechuje się bardzo profesjonalną obsługą klienta. Cały proces od zapytania ofertowego poprzez negocjacje aż po dostawę przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Meble, które firma MebloRent oferuje swoim klientom są trwałe, dobrej jakości i posiadają walor estetyczny."

Jolanta Chudzińska

Inżynier Budowy
Unibep S.A.

Sprzedaż mebli z dostawą

"Usługi zostały wykonane należycie i terminowo. Dostawy mebli były zrealizowane rzetelnie i fachowo, zgodnie z warunkami umowy. Towar spełnia warunki specyfikacji zamówienia, nie zgłaszamy zastrzeżeń do realizacji."

Norbert Mroczek

Kierownik budowy
FineTech Construction Sp. z o.o.

Sprzedaż mebli z dostawą i montażem

"Usługi zostały wykonane należycie i terminowo. Dostawa i montaż mebli były zorganizowane rzetelnie i fachowo, zgodnie z warunkami umowy; towar spełnia warunki specyfikacji zamówienia, nie zgłaszam zastrzeżeń do realizacji. Dotyczy inwestycji w Ostrołęce oraz w Rafinerii Gdańskiej."

Tomasz Nadstawek

Prezes
Mroncz & Nadstawek Sp. z o.o.

Sprzedaż mebli z dostawą i montażem

"Usługi zostały wykonane należycie i terminowo. Dostawa i montaż mebli były zorganizowane rzetelnie i fachowo, zgodnie z warunkami umowy; towar spełnia warunki specyfikacji zamówienia, nie zgłaszam zastrzeżeń do realizacji. Dotyczy budowy Muzeum Getta Warszawskiego przy ul. Złotej 72 w Warszawie."

Radosław Kopacz

Kierownik Zespołu Zakupów
Adamietz Warszawa Sp. z o.o.

WYPOŻYCZALNIA KONTENER
UNIMAX DEVELOPMENT
WC SERWIS ŁÓDŹ
VARIA-TECH
TERMOMECCANICA
SZRON ŁÓDŹ
STRABAG
SOLETANCHE
POLKONT
SODEXO
MG ELECTRIC
ELEKTROMONTAŻ
LUKROWE FANTAZJE
CLIPPER
ACSB
AGMA
TOUAX
KILOUTOU
IB SYSTEMS
CFE POLSKA
EIFFAGE
SKANSKA
SPIE
Nowy styl
budimex
Toitoi
wcserwis
mddoutsorcing
heineken
Mobilbox
nvh
cramo
icb
expeditor
murapol
adamietz
algeco
bonafarm
elektromontaz
dussmann
radiometer
forbis
porr
aerospace
amconstruction
furmanek
uber eats
energotherm
unibep
lpp
FineTech Construction
Mroncz & Nadstawek