Faq najczęściej zadawane pytania

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt  wynajmu zestawu mebli dla 1 osoby ? 

W celu przygotowania oferty, która spełni Państwa oczekiwania należy przekazać kilka podstawowych informacji:

rodzaj mebla – nazwa mebla, wymiar – zobacz ofertę
okres najmu – stawka najmu zależna jest od okresu najmu (im dłuższy okres tym stawka jest mniejsza)

Informację czy oferta ma zawierać dodatkowe usługi takie jak:

Transport – do kalkulacji potrzebna jest nazwa miejscowości wraz z kodem pocztowym
Rozładunek/Wniesienie – podanie piętra, ew. poziomu dostawy, dostępności windy, możliwości podjazdu pod budynek (istotne w przypadku dostaw w ścisłych centrach miast)
Montaż – skręcenie, ew. rozstawienie mebli w budynku

W jaki sposób zamówić meble na wynajem?

Oferowany przez MebloRent asortyment można zamówić poprzez następujące kanały dystrybucji:

Ile trwa realizacja zamówienia – tj. dostawa mebli od czasu złożenia zamówienia?

Większość zleceń związanych z przywiezieniem na miejsce docelowe asortymentu jest realizowana niezwykle szybko – do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Czy lepiej kupić meble czy wynająć?

W przypadku braku zdecydowania wyboru odpowiedniego wariantu nasi handlowcy przygotują dla Państwa 2 oferty – na wynajem i sprzedaż mebli. W tym przypadku decyzja należy wyłącznie do Państwa!

Czy wynajmujecie Państwo meble pojedynczo czy w zestawach/pakietach?

Oczywiście na życzenie klienta możemy wynająć 1 krzesło jak również wyposażyć całe piętro biurowca. W przypadku wynajmu dużych ilości mebli przedstawiamy pakiety ilościowe jak i jakościowe oferowanych mebli. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z naszą infolinią +48 608 170 170.

Jak najlepiej wyposażyć szatnię dla pracowników budowy?

Na wyposażenie szatni dla pracowników budowy firma MebloRent przygotowała specjalny zestaw socjalny składający się z szafek BHP, ławek, stołu, krzeseł plastikowych.

Czy szafka BHP przeznaczona jest dla jednej czy dla 2 osób?

Nasze szafy BHP są szafami dwukomorowymi. Podstawowa szafka BHP przeznaczona jest dla jednej osoby z podziałem komór na odzież wierzchnią i roboczą. Jednak nie zawsze jest to możliwe ze względu na ograniczenia spowodowane przestrzenią przeznaczoną na szatnie pracownicze gdyż najczęściej mieszczą się one w kontenerach socjalnych. Wychodząc naprzeciw naszym klientom w swojej ofercie posiadamy dwukomorowe szafy BHP z wewnętrznym podziałem na odzież.

Czy jesteście w stanie zaproponować wyposażenie meblowe do jadalni?

Nasze meble nadają się również na wyposażenie jadalni. Podstawowy zestaw dla 4 osób składa się z dużego stołu i 4 krzeseł plastikowych.

Jaki kolor mają Państwa meble?

Oferta firmy MebloRent jest spójna kolorystycznie. Zależy nam aby osoby pracujące przy naszych biurkach miały zapewnione najwyższe poczucie estetyki. W związku z tym wszystkie nasze meble drewniane produkowane są w kolorze jasnego klonu. Kolor jest ciepły, przytulny a zarazem estetyczny i nie sprawia wrażenia zimnego, szarego, surowego biurka.

W jakich miastach jesteście?

Obecnie firma posiada 4 oddziały znajdujące się w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Katowicach. Jesteśmy w stanie dotrzeć z dostawą mebli do najdalszego zakątka w kraju.

Czy dostarczycie Państwo meble do biurowca w ścisłym centrum Warszawy czy Krakowa?

Tak. Bardzo istotne jest jednak, aby przed realizacją, klient poinformował naszego przedstawiciela o wszystkich ewentualnych ograniczeniach związanych z wjazdem samochodów dostawczych jak również czasem postoju itp.