You are currently viewing MebloRent podbija rynki Europy – wynajem mebli w Berlinie

MebloRent podbija rynki Europy – wynajem mebli w Berlinie

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, co jest rezultatem wieloletniej działalności w branży wynajmu mebli biurowych i socjalnych. Wysoka jakość oferowanych produktów, przejrzyste warunki współpracy i terminowość pozwoliły nam zbudować opinię solidnego partnera. Nadszedł jednak czas, aby MebloRent zaprezentował swoje produkty również za granicą.

Za pośrednictwem naszego partnera biznesowego, firmy Mobilbox, nasze meble biurowe i socjalne zostały dostarczone na inwestycję, która prowadzona jest w Berlinie. Inwestycja dotyczy budowy oraz modernizacji zajezdni miejskiej kolejki naziemnej – S-Bahn.

Wśród wynajętych na okres około 1 roku mebli, znalazł się szereg solidnych i sprawdzonych elementów wyposażenia biura, czyli – biurek, kontenerków podbiurkowych i krzeseł zarówno tapicerowanych jak i obrotowych. Ten klasyczny zestaw został rozszerzony o szafy i regały do przechowywania dokumentacji.

Oczywiście nie mogło również zabraknąć wieszaków na ubrania, które przydadzą się szczególnie zimą, czy szaf ubraniowych.

Meble oferowane na wynajem często są meblami używanymi, ale zawsze dostarczane są w idealnym stanie – każdy mebel przed wydaniem weryfikowany jest przez nasz dział kontroli jakości. Na specjalne życzenie klienta, jak w przypadku realizacji w Berlinie, na wynajem dostarczyliśmy meble fabrycznie nowe.