You are currently viewing Meble od MebloRent na modernizacji linii kolejowej E59

Meble od MebloRent na modernizacji linii kolejowej E59

MebloRent dostarczył meble biurowe i socjalne dla firmy Porr S.A. prowadzącej prace modernizacyjne linii kolejowej na trasie E59.

Utrzymanie linii kolejowych w dobrym stanie jest niezwykle istotne. Nowoczesna infrastruktura pozwala na szybszą (nawet do 160 km/h) i bezpieczniejszą podróż, oraz wpływa pozytywnie na regiony zagrożone wykluczeniem komunikacyjnym. Dlatego też, Polskie Koleje Państwowe regularnie inwestują w renowację swojej infrastruktury, przeznaczając kolejne fundusze na Krajowy Program Kolejowy – program renowacji kolei, który zakłada poprawę jakości świadczonych usług i stanu ochrony środowiska.

Krzyż – Dobiegniew to ostatni fragment E59, który czekał na swój remont. Na odcinku pomiędzy 82 a 106 kilometrem firma prowadząca prace modernizacyjne zorganizował kilka zapleczy budowy. Każde z zapleczy zostało wyposażone w  meble biurowe oraz meble socjalne znajdujące się w ofercie MebloRent. Ponadto, nasz klient zakupił szafki kuchenne wraz ze sprzętem AGD do wyposażenia kuchni. Podstawowe wyposażenie biur zostało rozszerzone o zakup przegród biurkowych oraz innych niezbędnych dodatków jak wieszaki czy kosze.

Główne biuro zostało wyposażone w biurka MR, fotele obrotowe, kontenery podbiurkowe, regały zamknięte, regały półotwarte, szafy ubraniowe. Dodatkowo w pomieszczeniach tzw. open space, aby zapewnić komfort pracy zostały zamontowane międzybiurkowe przegrody akustyczne, które zwiększają komfort na stanowisku pracy.

Biura na poszczególnych odcinkach budowy zostały wyposażone w podstawowe biurka 1600×800, które doskonale spełniają swoją rolę w tymczasowych biurach. Dodatkowo każde stanowisko biurowe zostało wyposażone w kontener podbiurkowy i krzesło tapicerowane oraz regał półotwarty, a także wieszaki i kosze. W pomieszczeniach socjalnych zostały zainstalowane szafki BHP oraz krzesła plastikowe, które cechują się niezwykle wysoką wytrzymałością dzięki zastosowaniu odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego.

GALERIA: