You are currently viewing Nasze meble biurowe zostały wykorzystane w aranżacji kontenerów biurowych

Nasze meble biurowe zostały wykorzystane w aranżacji kontenerów biurowych

Na zlecenie firmy wykonującej prace remontowo-budowlane na terenie pałacu, dostarczyliśmy szereg mebli biurowych przeznaczonych do zaaranżowania kontenerów biurowych, w tym: stoły-biurka, kontenerki pod biurko, regały biurowe, krzesła obrotowe oraz tapicerowane.

Pałac Zamoyskich w Kozłówce to jedna z perełek architektury XVIII wieku, który można zwiedzić na lubelszczyźnie, w gminie Lubartów. Zaprojektowany i zbudowany w latach 1736-1742, do 1944 roku znajdował się w rękach rodziny Zamoyskich. W lipcu 1944 roku, gdy Armia Czerwona zbliżała się do Kozłówki, hrabina Zamoyska spakowała cenniejsze wyposażenie i pamiątki rodzinne, aby wywieźć je do Warszawy. Niestety większość zbiorów zostało zniszczonych w trakcie Powstania. W listopadzie 1944 roku pałac przeszedł w ręce państwa, a od 1979 roku pełni rolę muzealną.

Mimo przebudowy rezydencji na początku XX wieku i zagospodarowania jego przestrzeni, oraz przygotowania pod placówkę muzealną, pałac znów wymaga niezbędnych prac remontowo-rewitalizacyjnych – dwóch oficyn, stajni i częściowo budynku teatralni.