You are currently viewing Zaplecze budowy drogi ekspresowej S1 z meblami MebloRent

Zaplecze budowy drogi ekspresowej S1 z meblami MebloRent

W maju 2020 roku oficjalnie zaakceptowany został projekt tzw. Obejścia Węgierskiej Górki. Zakłada on budowę ok. 8,5-kilometrowej trasy na odcinku Przybędza–Milówka. Dotychczas była to wyjątkowo skromna droga, która wiodła przez górskie miejscowości i drogi gminne. Jej rozbudowa jest istotna ze względu na uczestniczenie w ruchu granicznym z sąsiadującą Słowacją. Na nowym odcinku powstaną 2 tunele (w tym jeden o długości aż 1 km), 3 mosty, 5 estakad i jeden przejazd gospodarczy. Zakończenie prac i oddanie odcinka do użytku jest planowane na sierpień 2023 roku.

Od jesieni ubiegłego roku trwa już proces drążenia tuneli, a nieco później rozpoczęły się także prace budowlane związane ze stawianiem mostów. W tych działaniach budowniczym towarzyszą nasze meble biurowe i socjalne, które wyposażyły zaplecze biurowe tej inwestycji.

Klient wybrał jasnoszary odcień płyty meblowej, co sprawiło, że wnętrza wyglądają stylowo, minimalistycznie, a jednocześnie przytulnie. W takich warunkach o wiele łatwiej o skupienie, np. podczas spotkań organizacyjnych czy omawiania kwestii technicznych związanych z trwającą budową. Do dyspozycji pracowników dostarczyliśmy:

Z uwagi na to, że część biur znajduje się na poddaszu, co często wiąże się z koniecznością specjalnego zagospodarowania przestrzeni, na potrzeby klienta zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy oraz dostarczyliśmy niskie regały otwarte i zamknięte, które nie występują w naszej standardowej ofercie.

Zapraszamy do galerii: