You are currently viewing MebloRent na zapleczu budowy kompleksu basenów na Brochowie
okładka na stronę MR

MebloRent na zapleczu budowy kompleksu basenów na Brochowie

Kąpielisko z lat trzydziestych na ul. Polnej we Wrocławiu nareszcie doczekało się przebudowy. Kryty kompleks będzie się składał z trzech stref: siedmiotorowego basenu sportowego o długości 25 metrów, basenu do nauki pływania oraz brodzika dla dzieci.

Po starym kąpielisku z XX wieku nie ma już śladu, choć na efekt końcowy trzeba będzie jeszcze poczekać. Pomimo pandemii koronawirusa, prace nad budową inwestycji postępują zgodnie z planem. W tej chwili, na istniejących już zbrojeniach powstają ściany budynku. Co ciekawe, aż 13 tys. mkw., czyli ponad 70% powierzchni inwestycji to tereny zielone, na których znajdzie się 35 drzew i 600 mkw. krzewów i traw.

Bardzo cieszymy się, że nasza firma może uczestniczyć w realizacji tej inwestycji, poprzez zaprojektowanie, dostarczenie i montaż kompletnego wyposażenia zaplecza budowy. W efekcie współpracy powstało kilkanaście stanowisk biurowych, sala konferencyjna oraz zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD i kącikiem jadalnianym. Do dyspozycji pracowników dostarczyliśmy między innymi:

Kolor mebli wybrany przez klienta to jasny klon.

Zdjęcia z budowy oraz wizualizacje budynku pochodzą ze strony investmap.pl (https://investmap.pl/inwestycja/basen-na-brochowie,10455.html)