You are currently viewing Rozbudowa gazoportu w Świnoujściu

Rozbudowa gazoportu w Świnoujściu

Na zlecenie firm PORR S.A. oraz TGE Gas Engineering GmbH zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy w nasze meble biurowe i socjalne – kompletne zaplecze budowy inwestycji wartej około 2 miliardy złotych, którą jest rozbudowa instalacji regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego terminalu LNG w Świnoujściu.

Na miejsce dostarczyliśmy kilkanaście kompletnych stanowisk biurowych, w tym biurka, krzesła obrotowe , kontenery podbiurkowe i regały zamknięte. Ta konfiguracja zapewnia każdemu z pracowników wygodne stanowisko biurowe.

Na specjalne zlecenie zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy niezwykle praktyczne biurka narożne, które mają ułatwić inżynierom budowlanym pracę nad projektami. Blat o wymiarach 180x160cm oraz głębokości 80cm wsparty na 7 metalowych nogach zapewnia odpowiednią stabilność i wytrzymałość mebla.

Wśród mebli biurowych znalazło się wyposażenie sali konferencyjnej – stoły konferencyjne małe i duże oraz szereg krzeseł tapicerowanych, które zapewnią komfort podczas spotkań i konferencji.

Na potrzeby klienta zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zabudowę kuchenną w skład której wchodziły szafki zamykane, szafki z szufladami oraz dostarczyliśmy sprzęt agd jak lodówka i kuchenka mikrofalowa. W kuchni umieściliśmy również mały stolik kuchenny wraz z krzesłami plastikowymi znajdującymi się w naszej podstawowej ofercie.

Kilka miesięcy temu rozpoczął się jedna z najważniejszych inwestycji w Świnoujściu – rozbudowa instalacji regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego Terminalu LNG.  Dzięki temu zabiegowi, możliwości terminalu zwiększą się o 50%, zwiększając tym samym bezpieczeństwo energetyczne Polski.