You are currently viewing Na Śląsku powstaje nowa obwodnica z zapleczem biurowym zorganizowanym przez MebloRent

Na Śląsku powstaje nowa obwodnica z zapleczem biurowym zorganizowanym przez MebloRent

Obecnie trwa rozbudowa drogi krajowej nr 78, której funkcją ma być m.in. odciążenie ruchu tranzytowego z obszarów Poręby i Zawiercia. Nowy, dwujezdniowy odcinek drogi o długości 25 kilometrów połączy się z istniejącą już obwodnicą Siewierza i jednocześnie skomunikuje gminy Siewierz, Zawiercie, Poręba, Ogrodzieniec i Łazy z lotniskiem w Pyrzowicach. Budowa pierwszego odcinka obwodnicy planowo ma zostać zakończona w 2023 roku.

Zleceniodawca podzielił proces budowy trasy na dwa etapy. Pierwszy z nich realizuje konsorcjum firm Kobylarnia SA oraz Mirbud SA – w tej części prac bierzemy udział również my, ponieważ mieliśmy przyjemność wyposażyć biuro budowy w nasze meble biurowe i socjalne.

Zaplecze budowy znajduje się w biurowcu z dużymi przestrzeniami do zagospodarowania. Składa się z kilkudziesięciu przestrzennych pokoi, sekretariatu, gabinetu dyrektora, dużej sali konferencyjnej, a także kuchni z jadalnią. Po ustaleniu zapotrzebowania przygotowaliśmy dla klienta:

Wszystkie dostarczone przez nas meble wykonane są z płyty w kolorze jasnoszarym. Z uwagi na różne przeznaczenie danych pomieszczeń część mebli wykonaliśmy na specjalne zamówienie, np. duże biurko narożne oraz nieduży stół konferencyjny dla czterech osób do pokoju dyrektora budowy czy małą zabudowę kuchenną.

Różnorodność wyposażenia zaplecza tej budowy gwarantuje komfortową i bezproblemową pracę: wygodnie można odbyć nie tylko większe spotkanie organizacyjne w sali konferencyjnej, ale też naradę w mniejszym gronie. Niezwykle istotna jest także obecność funkcjonalnego aneksu kuchennego z miejscem do spożywania posiłków.

Zapraszamy do galerii: