You are currently viewing Hotele pracownicze z meblami MebloRent

Hotele pracownicze z meblami MebloRent

Miło jest nam poinformować, że nasza firma wygrała przetarg na wyposażenie 2 hoteli pracowniczych przy budowie najdłuższego tunelu w Polsce realizowanego przez firmę PORR S.A. na trasie S3 Bolków-Kamienna Góra.

Hotele łącznie będą zamieszkiwane przez ponad 100 osobowy międzynarodowy personel wykwalifikowanych inżynierów specjalizujących się przy budowie tuneli.

Podjęliśmy się zaprojektowania, produkcji, dostawy i montażu kompletnego wyposażenie hoteli począwszy od łóżek, przez TV, pralki, szafki łazienkowe po zestaw naczyń i sztućców czy dywaniki łazienkowe. Stawiamy na kompleksową obsługę Klienta i nie boimy się podejmowania wyzwań, które wykraczają poza nasze standardowe usługi, czyli wynajem mebli biurowych i socjalnych.

Podczas organizowania długoterminowych realizacji, często pojawia się potrzeba zaaranżowania kwater pracowniczych. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, który potrzebowałby pracownik na dotarcie na teren inwestycji. Pracownik mieszkający w pobliżu miejsca pracy, w komfortowych warunkach, jest bardziej wypoczęty. Pojawia się również kwestia zacieśniania więzi koleżeńskich między pracownikami, co wpływa pozytywnie na morale zespołu oraz współpracę przy realizowaniu projektów.

Hotel dla pracowników budowlanych

Pierwszy z hoteli przeznaczony będzie dla pracowników budowlanych. W kontenerach mieszkalnych zakwaterowanych zostanie 70 osób w dwuosobowych pokojach. Na wyposażenie każdego z pokoi składać się będą:

– dwa łóżka z materacami,

– komplet pościeli wraz z bielizną pościelową i ręcznikami,

– dwa stoliki nocne,

dwie szafy ubraniowe,

dwa krzesła,

stół/biurko.

W hotelu znajdą się również trzy, w pełni umeblowane i wyposażone kuchnie, dając swoim mieszkańcom pełną swobodę w przygotowywaniu, przechowywaniu i spożywaniu posiłków. W każdej kuchni zamontowane będą po 2 komplety sprzętu AGD jak:

– Płyty indukcyjne,

– Piekarniki,

– lodówki,

– zmywarki

– kuchenki mikrofalowe.

Oczywiście każdy hotel pracowniczy nie może obyć się bez pralni, dlatego dostarczymy 5 pralek i 5 suszarek do każdego z hoteli.

Hotel pracowniczy dla inżynierów

To drugi, mniejszy hotel zaprojektowany z myślą o inżynierach zaangażowanych w projektowanie tunelu.

W kontenerach mieszkalnych powstaną 34 jednoosobowe pokoje z aneksem kuchennym i łazienką.

Pokoje wyposażone będą w łóżko z materacem i pościelą, stolik nocny, krzesło i stół/biurko, szafę ubraniową i komodę. Dodatkowo na wyposażeniu będą telewizory, wieszaki na ubrania ręczniki. W hotelu zostanie zainstalowane 18 aneksów kuchennych wyposażonych w komplet sprzętu ADG jak zmywarka, lodówka, kuchenka mikrofalowa oraz komplet naczyń i sztućców, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli poczuć się nieco bardziej „jak w domu”.

W hotelu znajdować się będzie pralnia wyposażona w pralki oraz suszarki.

Oczywiście, jak w każdym hotelu, nie może zabraknąć apartamentu dla kierownika projektu.

Apartament, oprócz prywatnej dużej kuchni i łazienki dodatkowo wyposażony będzie w podwójne łóżko, sofę ze stolikiem kawowym oraz inne elementy stanowiące wystrój zaaranżowanego apartamentu.

Pomieszczenia wspólne campusu

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego na zlecenie klienta wyposażymy również dwie sale spotkań w sofy i stoliki kawowe,  wiszące 69 calowe telewizory i lodówkę na napoje chłodzące, które na pewno będą wypełnione po brzegi podczas wspólnego oglądania filmów czy rozgrywek sportowych, oraz salę fitness.

Realizacja zamówienia planowana jest na początek listopada, dlatego już wkrótce podzielimy się z Państwem zdjęciami, które najlepiej pokażą nasze możliwości – zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie.

Zapraszamy również do składania zapytań na nietypowe zamówienia związane z umeblowaniem i wyposażeniem nie tylko hoteli i kwater pracowniczych, ale również biur i lokali administracyjnych.