You are currently viewing Szatnie pracownicze z szafkami BHP

Szatnie pracownicze z szafkami BHP

Nasze szafki BHP oraz ławki doskonale sprawdzają się w wyposażeniu szatni pracowniczych w dużych zakładach produkcyjnych. W ostatnim kwartale stworzyliśmy dla kilku z nich kompletne zaplecza szatniowe.

Jednym z naszych klientów była mieszcząca się w Namysłowie firma Fronieri – producent lodów i produktów mrożonych, eksportujący na cały świat takie marki, jak: Milka, Oreo, Scholler, Nestea, Manhattan czy Kit Kat. Firma Fronieri wynajęła od nas wyposażenie kompletnego zaplecza szatniowego na okres dwóch lat.

Mieliśmy także przyjemność dostarczyć 30 szafek socjalnych BHP na wyposażenie szatni pracowniczej w zakładzie produkcyjnym firmy keeeper – największego europejskiego producenta innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego.

Wyposażyliśmy również szatnie pracownicze w polskim zakładzie produkcyjnym firmy Jac Products – międzynarodowego koncernu z branży automotive specjalizującego się w produkcji bagażników dachowych.

Nasze metalowe szafki BHP doskonale sprawdzają się w wyposażeniu szatni. Są łatwe w utrzymaniu czystości, bezpieczne dla pozostawionych w nich rzeczy osobistych oraz posiadają estetyczny wygląd.

Zapraszamy do galerii: